EkoLan
menu
Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście

Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2018 roku w Trójmieście

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu portalu trojmiasto.pl. Zapraszamy do głosowania!

Z radością informujemy, że po raz kolejny nasze inwestycje zostały nominowane przez portal trojmiasto.pl do nagrody na Najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2018 roku w Trójmieście. W tym roku portal wytypował 59 projektów mieszkaniowych, które w 2018 roku uzyskały pozwolenie na użytkowanie, a wśród nich znalazły się trzy nasze inwestycje: położona nad samą Motławą Rezydencja Wintera, osiedle Mistral oraz 18’36.

Nominacja do plebiscytu jest dowodem, że realizowane przez nas projekty znajdują uznanie na konkurencyjnym, trójmiejskim rynku.

W poprzednich edycjach konkursu Ekolan zajmował wysokie miejsca w rankingach i mamy nadzieję, że z Państwa pomocą w tym roku także uda nam się osiągnąć sukces. Zachęcamy do głosowania na jedną z naszych inwestycji. Głosować można raz dziennie do 7 kwietnia 2019 roku (do końca dnia) pod adresem https://dom.trojmiasto.pl/konkurs/.

Ostatnie aktualności

Wyszukiwarka
Szanowni państwo,

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy, że od 16.03.2020 r. do odwołania biura Ekolanu są nieczynne. Pracujemy zdalnie i zapraszamy Państwa do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00.