EkoLan

Współpraca

Asystent Inżyniera Budowy

 Poszukujemy osób na stanowiska:

Wymagania:

  • wykształcenie - studia kierunkowe (budownictwo)
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość programu AutoCad
  • komunikatywność, umiejętność współpracy, otwartość, systematyczność
  • zaangażowanie w pracę
  • poczucie odpowiedzialności
  • kreatywność
  • elastyczność (praca w zmieniających się okolicznościach)
  • mobilność

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie przedmiarów
  • pomoc przy przygotowaniu zapytań ofertowych
  • pomoc w nadzorze nad realizacją robót
  • sprawdzenia techniczne jakości wykonania robót
  • opracowanie detali wykonawczych (w środowisku AutoCad)
  • bezpośredni kontakt z wykonawcami

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć na uczelni, także studiów dziennych
  • możliwość stałego rozwijania wiedzy i kompetencji
  • możliwość szybkiego rozwijania wiedzy i kompetencji
  • miła atmosfera pracy

Możesz podjąć współpracę już teraz, wyślij swoje CV na adres rekrutacja@ekolan.pl

praca_plakat_politech---.jpg

Współpraca

praca_plakat_ug.jpg Praca na dobry początek

 Poszukujemy osób na stanowiska: Asystent Biura Obsługi Klienta / Asystent Biura Rozliczeń Zakres obowiązków: wsparcie działu sprzedaży

ws1.jpg Grunty

Poszukujemy nieruchomości spełniających następujące kryteria: Przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową:   - Gdańsk, Sopot,

Wyszukiwarka
Szanowni państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa biuro Ekolanu w Sopocie pozostaje nieczynne do odwołania.
Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną (58 555 14 55) lub mailową (biuro@ekolan.pl). Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30. Klientów zainteresowanych ofertą Rezydencji Wintera i Merano Park zapraszamy do indywidualnego umawiania się na spotkania z Doradcami na terenie inwestycji, gdzie istnieje możliwość obejrzenia gotowych apartamentów i domów.