EkoLan
menu

Biuro sprzedaży

Biuro sprzedaży

Zapraszamy Państwa do kontaktu. Prosimy o wybranie dogodnej formy.

Telefon / Email

Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Doradcami:

Spotkanie w biurze sprzedaży

W celu umówieniu spotkania prosimy o kontakt telefoniczny z Doradcami odpowiednich inwestycji wymienionymi w punkcie powyżej.

Dokładamy wszelkich starań aby spotkania w biurze sprzedaży były dla Państwa bezpieczne. Odbywają się one z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Wzięcie udziału w spotkaniu jest równoznaczne z potwierdzeniem, iż nie są Państwo objęci kwarantanną oraz nie jest nią objęta żadna osoba, z którą się Państwo kontaktowali. W innym wypadku serdecznie zapraszamy do skorzystania z formy videorozmowy.

Videospotkanie

W celu umówienia się na videorozmowę prosimy o wypełnienie formularza zamieszczonego poniżej. Skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia dogodnego terminu spotkania online z Doradcami:

Zamów videorozmowę – oddzwonimy w celu uzgodnienia terminu:

Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą poczty elektronicznej informacji związanych ze złożonym zapytaniem przez EKOLAN SA z siedzibą w Sopocie przy Al. Niepodległości 696.

Wyrażam zgodę na używanie przez EKOLAN SA siedzibą w Sopocie przy Al. Niepodległości 696, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (telefonu komórkowego), których jestem użytkownikiem dla celów przekazania informacji związanych ze złożonym zapytaniem zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Podczas videorozmowy uzyskają Państwo pakiet niezbędnych informacji o inwestycji wraz z możliwość bezpłatnego zarezerwowania wybranego lokalu i elementów dodatkowych na okres 7 dni.

Biura sprzedaży

Biuro sprzedażySiedziba
Wyszukiwarka