EkoLan
menu

Domy na Morenie

DOMY NA MORENIE to niewielka enklawa składająca się z 4 domów o powierzchni 120 m2. Do tego garaż, a na zewnątrz zadaszone miejsce postojowe. Parter domu mieści przestronny salon z jadalnią i kuchnią. Na piętrze ulokowano trzy sypialnie, gabinet oraz dwie łazienki. Do każdego domu przylegają dwie strefy ogrodowe: północna i południowa. Dodatkowo na piętrze, od południa znajduje się taras.

Architektura osiedla opiera się na ikonicznej bryle klasycznego domu z dwuspadowym dachem. Styl wolny od zbędnych elementów podkreśla klarowny układ budynków i ich uporządkowanego otoczenia. Z białą elewacją kontrastują grafitowe dachy i stolarka okien. Tym, co od razu przykuwa uwagę, są duże przeszklenia. Na parterze wielkie okna sięgają od podłogi do sufitu. Dzięki ścianie ze szkła powstaje wrażenie, że wnętrze salonu płynnie przenika się z ogrodem.Wyszukiwarka
Szanowni państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa biuro Ekolanu w Sopocie pozostaje nieczynne do odwołania.
Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną (58 555 14 55) lub mailową (biuro@ekolan.pl). Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30. Klientów zainteresowanych ofertą Rezydencji Wintera i Merano Park zapraszamy do indywidualnego umawiania się na spotkania z Doradcami na terenie inwestycji, gdzie istnieje możliwość obejrzenia gotowych apartamentów i domów.