EkoLan
menu
Seminarium

EKOLAN sponsorem seminarium "Firma Idea"

Zarządzanie kapitałem intelektualnym będzie przedmiotem seminarium „Firma Idea. Realne wyzwania, niematerialne wartości”, które odbędzie się 22 marca br. na dziedzińcu Fahrenheita w gmachu głównym Politechniki Gdańskiej.

Prawnicy, ekonomiści i praktycy biznesu będą wymieniać się poglądami, obserwacjami i doświadczeniami związanymi z nowymi koncepcjami zarządzania. EKOLAN jest sponsorem tego wydarzenia.

Konferencja składa się z dwóch części: naukowej, podczas której poruszone zostanie zagadnienie wartości niematerialnych jako pojęcia prawnego oraz jako koncepcji rozwojowej, oraz praktycznej, w której przedstawiciele świata biznesu podzielą się swoimi obserwacjami i doświadczeniami związanymi z oczekiwanymi społecznie zmianami w sposobie działania firm. Zapraszamy na seminarium z udziałem wybitnych ekonomistów, prawników i praktyków biznesu już 22 marca na Politechnice Gdańskiej.


Rejestracja na wydarzenie:

http://seminarium-gdansk.oees.pl/  

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Ostatnie aktualności

Wyszukiwarka
Szanowni państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa biuro Ekolanu w Sopocie pozostaje nieczynne do odwołania.
Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną (58 555 14 55) lub mailową (biuro@ekolan.pl). Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30. Klientów zainteresowanych ofertą Rezydencji Wintera i Merano Park zapraszamy do indywidualnego umawiania się na spotkania z Doradcami na terenie inwestycji, gdzie istnieje możliwość obejrzenia gotowych apartamentów i domów.