EkoLan
menu
WINTER-w-SZEKSPIROWSKIM+(1).png

Rezydencja Wintera i Teatr Szekspirowski – dobre sąsiedztwo!

Sąsiedztwo zobowiązuje. Rezydencja Wintera, która powstaje nad Motławą w Gdańsku, została złotym sponsorem 22. edycji Festiwalu Szekspirowskiego. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27 lipca – 5 sierpnia 2018 roku.

Współpraca z Teatrem Szekspirowskim to dobra okazja, by podkreślić idealne położenie Rezydencji, w sercu tętniącego życiem i kulturą Gdańska. Odległość inwestycji od Teatru to zaledwie 700 metrów. Jej przyszli mieszkańcy będą mieć na wyciągnięcie ręki liczne wydarzenia artystyczne, imprezy i festiwale, odbywające się w Teatrze Szekspirowskim, ale także innych pobliskich instytucjach, np. Teatrze Wybrzeże czy w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance.

Więcej informacji na http://festiwalszekspirowski.pl/pl/home/  

Ostatnie aktualności

Wyszukiwarka
Szanowni państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa biuro Ekolanu w Sopocie pozostaje nieczynne do odwołania.
Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną (58 555 14 55) lub mailową (biuro@ekolan.pl). Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.30. Klientów zainteresowanych ofertą Rezydencji Wintera i Merano Park zapraszamy do indywidualnego umawiania się na spotkania z Doradcami na terenie inwestycji, gdzie istnieje możliwość obejrzenia gotowych apartamentów i domów.